Obchodní důmInzerce, bazarKatalog firemKatalog obchodůPočasíModelky
Kliknutím zobrazíš přehled všech oddělení obchodního domu   Nepřihlášen: Přihlášení | registrace Napište nám
VÝPIS REJSTŘÍKU FIREM
Zobrazuji stránku [2/2] << 1 >>
Farma Bojov – ustájení koní nedaleko od Prahy
PR:0
SR:0
Provozujeme koňskou Farmu Bojov nedaleko od Prahy. Nabízíme možnost ustájení koní se zajištěním potřebné péče. Součástí našich služeb jsou i vyjížďky na koních či jezdecké kurzy.
Hotel pro psy Roman Jakl – psí hotel s veterinární péčí
PR:0
SR:0
Provozujeme psí hotel v Praze. Ke každému zvířeti přistupujeme individuálně. Zajišťujeme i veterinární péči, podávání léků a speciální stravy. Nabízíme také služby psího salonu.
Pacicky.cz
PR:0
SR:0
Chovatelské potřeby a krmivo pro psy, kočky a všechna ostatní zvířata. Vybírejte z nabídky mnoha prodejců na největším internetovém tržišti nebo zde nabídněte Vaše zboží.
Chovatelský eshop
PR:0
SR:0
Chovatelský eshop - eshop chovatelské potřeby Eshop nabízející chovatelské potřeby, krmiva kosmetiku a léčiva . Internetový obchod nabízí potřeby pro psy, potřeby pro kočky, papoušky, a veterinární potřeby
BIOSKA SEDLČANY s.r.o. – Dvoukomorové líhně BIOS
PR:0
SR:0
Zabýváme se výrobou dvoukomorových i jednokomorových automatických líhní BIOS pro drůbež. Naše systémy jsou vhodné pro všechny druhy vajec od slepičích až po pštrosí.
Hotel pro kočky - Kočka na dovolené
PR:0
SR:0
Hotel pro kočky - Kočka na dovolené se nachází v klidném prostředí na Praze 4. Již od roku 2011 nabízíme ubytování vaší kočičky ve vytápěné místnosti v přízemí rodinného domu. V každém z prostorných boxů je škrabadlo, misky na krmení a také kočičí toaleta se stelivem. K dispozici jsou polštářky a dečky. Do boxu se pohodlně vejde i vaše přepravka nebo oblíbený pelíšek vaší kočičky, na který je zvyklá. Stěny mezi jednotlivými boxy jsou částečně prosklené a kočky tak na sebe vzájemně vidí. Informace o zabydlení Vaší kočičky zasíláme formou sms nebo e-mailem.
Úprava a stříhání psů Plzeň & Hořovice
PR:0
SR:0
Úprava, stříhání, trimování, koupání malých i velkých plemen psů. Prodej krmiv.
Hotel pro kočky Trubská
PR:0
SR:20
Kočičí hotel Trubská nedaleko Prahy nabízí 3 kategorie ubytování, které pokrývají požadavky i těch nejnáročnějších klientů, nově i venkovní výběhy. Zajišťuje také dopravu kočiček do hotelu a domácí péči.
BAV, spol. s r.o.
PR:0
SR:30
Chovatelské potřeby jsou hlavním sortimentem našeho profesionálního obchodu Můj Mazlík, který je určen pro chovatele a milovníky zvířat. U nás si můžete zakoupit nejen granule a krmiva pro Vaše mazlíčky, ale i různé pelíšky a hračky pro psy, kočky, hlodavce i jiná zvířátka. Také můžete vybírat ze široké nabídky vitamínů, doplňků stravy a především z různých pamlsků, které Vaši mazlíčci tak milují.
Radim Lanz
PR:0
SR:0
Velkoobchod chovatelských potřeb. Velkoobchod se psími a kočičími pelechy. Psí pelechy, kočičí pelíšky.
TOPSTEIN Pet Foods – Výroba krmiva pro kočky a psy
PR:0
SR:0
Nabízíme krmivo pro kočky a psy, založené na farmářském způsobu výroby. Naše krmiva neobsahují sóju či vedlejší chemické produkty. Dodáváme také krmiva pro rybičky a fretky.

<< 1 >>


Právě prohlížíte rubriku MsBox.cz - katalog firem, obchodní rejstřík firem, adresář firem. Pokud jste nenašli co jste potřebovali, zkuste se podívat do nadřazené rubriky.