Obchodní důmInzerce, bazarKatalog firemKatalog obchodůPočasíModelky
Kliknutím zobrazíš přehled všech oddělení obchodního domu   Nepřihlášen: Přihlášení | registrace Napište nám
VÝPIS REJSTŘÍKU FIREM
Zobrazuji stránku [2/19] << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 18 >>
PLOTY BEVES
PR:0
SR:50
Betonové ploty jsou moderním řešením, které v sobě snoubí přírodní a elegantní vzhled. Nabízíme široké možnosti pro ty, kteří chtějí to nejlepší.
Pavel Vaculík – topenářství Brno
PR:0
SR:0
Provádím montáže a opravy v oborech topenářství, instalatérství a plynoinstalace v Brně. Zajišťuji řešení havarijních situací, rekonstrukční práce či instalace potřebných zařízení.
FRUNĚK INOX s.r.o.
PR:0
SR:0
Předmětem naší činnosti je broušení a leštění nerezových materiálů. Rozsahem výroby od zpracování nerezu a nerezových polotovarů, výpalků, svařenců a kompletních výrobků jsme schopni se stát Vaším flexibilním a spolehlivým partnerem. Spojením kvalitní řemeslné práce a vyspělé technologie nabízíme vyjímečný servis pro velké i malé firmy, živnostníky i koncové zákazníky.
Radek Plecháč – RP Systémy
PR:0
SR:10
Díky dlouholetým zkušenostem Vám můžeme nabídnout realizaci kvalitních pergol, markýz, rolet, žaluzií, oken, dveří, prosklených systémů, garážových vrat a vjezdových bran. Ke všem našim realizacím poskytujeme záruční a pozáruční servis. Pokud si nevyberete z naší standardní nabídky, pokusíme se pro Vás najít vhodné individuální řešení.
MALÍŘI NATĚRAČI CZ – tapetování a malování pokojů
PR:0
SR:0
Nabízíme tapetování a malování pokojů či aplikaci fototapet a dekorativních samolepek. Klientům zajišťujeme plný servis včetně předchozího oškrábání stěny nebo strhání starých tapet.
Štefan Pukáč – revize elektroinstalace a hromosvodů
PR:0
SR:0
Provádíme revize elektroinstalací a hromosvodů. Instalujeme též nové hromosvody.
Pavel Stratil – vývoz žumpy a čištění kanalizačního potrubí
PR:0
SR:0
Pro své zákazníky zajišťujeme vývoz žumpy či septiku s využitím vlastního fekálního vozu. Součástí našich služeb je také monitoring a čištění kanalizačního potrubí.
Bagrování Praha s.r.o.
PR:0
SR:20
Bagrování Praha s.r.o. - Zajišťujeme veškeré zemní práce na klíč podle Vašich požadavků! Vše zařídíme včetně odklízení zeminy a sypkých hmot!
Průmyslová váha, průmyslové váhy
PR:0
SR:0
Vyrábíme průmyslové váhy na nejvyšší úrovni. Díky naším váhám získáte pod kontrolu svůj zisk. Specializujeme se na průmyslové váhy. Sháníte průmyslovou váhu? Ozvěte se nám!
TIPSTONE – kamenný koberec do interiéru či exteriéru
PR:0
SR:0
Naší specializací jsou kamenné koberce. Nabízíme kamenné koberce do interiéru či exteriéru v pestrém výběru barevných řešení. V případě zájmu zajišťujeme také odbornou pokládku.

PR:0
SR:10
Hliníkové dveře Ostrava - Vyrábíme hliníkové dveře z profilů SCHÜCO a PONZIO. Vyrobené hliníkové dveře splňují nejnáročnější požadavky klientů. Přesvědčte se o tom sami, jako celá řada našich klientů a vyzkoušejte si nás!

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 18 >>


Právě prohlížíte rubriku MsBox.cz - katalog firem, obchodní rejstřík firem, adresář firem. Pokud jste nenašli co jste potřebovali, zkuste se podívat do nadřazené rubriky.