Obchodní důmInzerce, bazarKatalog firemKatalog obchodůPočasíModelky
Kliknutím zobrazíš přehled všech oddělení obchodního domu   Nepřihlášen: Přihlášení | registrace Napište nám
VÝPIS REJSTŘÍKU FIREM
Zobrazuji stránku [2/8] << 1 2 3 4 5 6 7 >>
REVELET – ochranné hadice a kovové vývodky
PR:0
SR:0
Nabízíme komponenty pro průmyslové elektroinstalace. Součástí našeho sortimentu jsou ochranné hadice, průmyslové konektory, propojovací boxy či kovové vývodky.
SEFEN spol. s r.o. – výkonné teplovzdušné ventilátory
PR:0
SR:0
Specializujeme se na dodávku profi systémů elektrického vytápění včetně programování chodu, regulace a řízení spotřeby energie. Prodáváme a montujeme vzduchové clony, ohřívače vody a tepelná čerpadla.
JTSERVIS
PR:0
SR:30
Naše firma se specilazuje na veškeré opravy notebooků značek ACER, Apple, ASUS, Benq, COMPAQ, DELL, Fujitsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, MSI, Packard Bell, SONY, TOSHIBA, UMAX a mnoha dalších. Postaráme se Vám o kompletní servis Vašeho mobilu, poradíme si s fyzickým poškozením přístroje i s nefunkčním softwarem.
NEWAG – prodej centrálních vysavačů
PR:0
SR:0
Naše společnost dodává centrální vysavače značek Husky a Duovac určené pro využití v domácnostech. Nabízíme také centrální vysavače značky Disan pro komerční objekty.
El-market.cz - drobné elektro pro Vás
PR:0
SR:0
Internetový prodej s širokou nabídku batohů, brašen, obalů na notebooky, produktů audio a video kabelů, MP3 přehrávačů, hi-fi techniky, digitálních i foto rámečků, paměťových karet ale i další elektroniky která Vám ulehčí práci a zpříjemní život. El-market.cz - elektro market pro Vás.
TRON – LED pásky
PR:0
SR:0
Specializujeme se na prodej komponent pro LED osvětlení. Nabízíme LED pásky, LED diody, LED zářivky, LED moduly a další LED součástky. Pro své zákazníky vytváříme také kompletní světelná řešení.
TROCH s.r.o.
PR:0
SR:0
Výroba rozváděčů Elektroinstalace Silnoproud Slaboproud Měření a regulace Poradenství Komfortní elektroinstalace
DOUBLE ENERGY s.r.o.
PR:0
SR:0
záložní zdroje, UPS, motor generátory, dieselagregáty. Prodej, servis, opravy, prohlídky, profylaxe. Výměna baterií
Stöbich Brandschutz s.r.o. – textilní požární rolety
PR:0
SR:0
Specializujeme se na realizaci projektů požární ochrany v budovách, skladech, průmyslových a dalších objektech. Vyvíjíme a montujeme textilní požární rolety, kouřové zástěny nebo dopravníkové uzávěry.
Pomůcky do kuchyně
PR:0
SR:0
SvaPoTech s.r.o.
PR:0
SR:0
V dnešní době si neumíme představit život bez moderních technologií, které zjednodušují naše každodenní činnosti. Chytré mobily, televize, počítače nebo auta již bereme jako samozřejmost. Jednou to bude platit i pro naše domovy. Zvažte pořízení chytrého bydlení již dnes a předběhněte dobu! Každý obyčejný dům má nepřeberné množství techniky a funkcí, které o sobě nevědí. Na spoustu věcí musíme pamatovat a většinu věcí manuálně ovládat, nebo je necháváme neřízeně běžet a tím ztrácíme náš čas i peníze. Naproti tomu srdcem chytrého domu je tzv. centrální jednotka, se kterou je vše propojené. Chytrý dům je možné ovládat pomocí PC, tabletu, mobilního telefonu, dálkovým ovladačem, nástěnnými vypínači nebo elektronickým klíčem a to odkudkoliv. Mnoho věcí ale můžeme dům naučit a pak se o ně nemusíme starat. Stavba rodinného domu je tou nejlepší příležitostí pro inteligentní elektroinstalaci!

<< 1 2 3 4 5 6 7 >>


Právě prohlížíte rubriku MsBox.cz - katalog firem, obchodní rejstřík firem, adresář firem. Pokud jste nenašli co jste potřebovali, zkuste se podívat do nadřazené rubriky.