Obchodní důmInzerce, bazarKatalog firemKatalog obchodůPočasíModelky
Kliknutím zobrazíš přehled všech oddělení obchodního domu   Nepřihlášen: Přihlášení | registrace Napište nám
VÝPIS REJSTŘÍKU FIREM
Zobrazuji stránku [2/24] << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 23 >>
BETONBAU – vodojemy a další technické objekty
PR:0
SR:0
Naše firma se zabývá výrobou technických objektů pro elektrotechniku, vodohospodářství, plynárenství, telekomunikace a další obory. Vyrábíme kupříkladu trafostanice, vodojemy či energetické rozvodny.
Agromechanika v.o.s.
PR:0
SR:50
Tradiční český výrobce ekologických teplovodních kotlů na pevná paliva. Jmenovitě kotlů na kusové dřevo AM Energo a kotlů na dřevní pelety AM Licotherm.
CEDR Pardubice o.p.s.
PR:0
SR:20
CEDR Pardubice o.p.s. poskytuje již od r. 1994 sociální služby lidem s duševním onemocněním v Pardubicích a od r. 2010 v Ústí nad Orlicí. Provozujeme také chráněné dílny pro zaměstnávání osob se zdravotním postižením. V kompletační dílně balíme, skládáme, kompletujeme nebo dekompletujeme výrobky, připravujeme a kompletujeme dárkové balíčky, kompletujeme tiskoviny a nabízíme další činnosti dle požadavků zákazníka. V šicí dílně šijeme hračky, polštáře, kapsáře, tašky, baťohy, zástěry, chňapky, saunové kilty, návleky na obuv, pracovní oděvy a pomůcky, vyšíváme, provádíme opravy oděvů, šijeme na zakázku dle požadavků zákazníka. Výrobky šicí dílny nabízíme na vlastním e-shopu. Nabízíme také služby mobilní dílny, v rámci které poskytujeme služby zaměřené na údržbu a úklid zeleně, sekání trávníků, úpravu živých plotů, stříhání keřů, likvidaci náletových dřevin, úklid listí, úklid areálů firem, administrativních prostor. Všechny naše služby jsou poskytovány v režimu náhradního plnění!
NEREZ VÝROBA JEŽ s.r.o. – zakázková kovovýroba Petřvald
PR:0
SR:0
V naší společnosti se zabýváme zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme kupříkladu strojní zařízení či prvky gastronomického vybavení. Provádíme svařování, ohýbání a další úpravy materiálu.
Dřevěné konstrukce s.r.o. – dřevěné střešní konstrukce
PR:0
SR:0
Pro potřeby stavitelských firem vyrábíme a dodáváme dřevěné střešní konstrukce s příhradovými vazníky. Soukromým zájemcům pak nabízíme realizaci nejrůznějších dřevostaveb.
Valeon servis s. r. o.
PR:0
SR:20
Půjčovna elektrocentrál s působností po celé ČR. Elektrocentrály malého i velkého výkonu, mobilní i stacionární. Spolehlivé a hlavně za rozumné peníze.
Bonaspol s.r.o.
PR:0
SR:0
Nabízíme kvalitní služby ve stavebnictví a seriózní přístup.
TBG METROSTAV s.r.o. – výroba, doprava a čerpání betonu
PR:0
SR:0
Naše firma působí jako výrobce a dodavatel betonu. Zajišťujeme výrobu a dodání betonu pro mnoho různých stavebních účelů. Součástí našich služeb je i čerpání betonu.
Jarolím Meloš - MOV s.r.o.
PR:0
SR:0
Firma byla založena v roce 1992, máme proto dlouholeté zkušenosti mimojiné s opravami strojních celků a zařízení, výrobou a montážemi ocelových konstrukcí a prováděním oprav a údržby technologických zařízení v průmyslových provozech. Naším cílem je poskytování komplexních služeb v oblasti oprav, rekonstrukcí a montáží energetických zařízení v teplárnách a elektrárnách a strojírenském a hutnickém průmyslu. Mezi spokojené klienty, se kerými spolupracujeme, patří společnosti jako Dalkia Česká republika, a.s., Advanced World Transport a.s., AcelorMittal Ostrava a.s. nebo ŽDB Group a.s.
asma GmbH – výroba PUR povlaků válců
PR:0
SR:0
Jsme specialisté na výrobky z polyuretanu – svým zákazníků nabízíme řadu souvisejících služeb. Vyrábíme polyuretanové dílce. Zhotovujeme PUR povlaků válců a kladek.
LABOX spol. s r.o.
PR:0
SR:0
Naše společnost patří mezi hlavní projektanty, výrobce a dodavatele technologických celků čistých prostor, laboratoří a laminárních boxů. Unikátnost je podpořena i akreditací zkušební laboratoře zajišťující měření čistých prostor.

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 23 >>


Právě prohlížíte rubriku MsBox.cz - katalog firem, obchodní rejstřík firem, adresář firem. Pokud jste nenašli co jste potřebovali, zkuste se podívat do nadřazené rubriky.