Obchodní důmInzerce, bazarKatalog firemKatalog obchodůPočasíModelky
Kliknutím zobrazíš přehled všech oddělení obchodního domu   Nepřihlášen: Přihlášení | registrace Napište nám
VÝPIS REJSTŘÍKU FIREM
Zobrazuji stránku [2/24] << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 23 >>
Sibirske drevo s.r.o
PR:0
SR:20
Rádi bychom jménem společnosti Sibirske drevo s.r.o. nabídli chceme nabídnout výrobky a polotovary z dubového dřeva. Naši dodavatelé z oblasti Kavkazu jsou velice spolehliví, a proto můžeme za kvalitu dubu ručit. Jedná se o masivní dubové desky. Hlavním zaměřením firmy jsou dubové podlahy, dubové parkety, dubová terasová prkna, dubové hranoly a dubové prkna. Výrobcům dřevěného nábytku, masivních podlah a dalším zpracovatelům dřeva nabízíme dubové přířezy, vyrobené na zakázku, s rozměry přesně podle jejich požadavků a v různých kvalitách. Pro vaši představu se můžete podívat do oddílu "Dubové přířezy na výrobu parket". Dodáváme jak po celé ČR, tak i do dalších zemí EU. Dubové dřevo a příslušenství máme vždy skladem. Můžeme dodat různé rozměry dubových přířezů a truhlářského dubového řeziva, podle Vašich požadavků.
BETONBAU – vodojemy a další technické objekty
PR:0
SR:0
Naše firma se zabývá výrobou technických objektů pro elektrotechniku, vodohospodářství, plynárenství, telekomunikace a další obory. Vyrábíme kupříkladu trafostanice, vodojemy či energetické rozvodny.
Agromechanika v.o.s.
PR:0
SR:50
Tradiční český výrobce ekologických teplovodních kotlů na pevná paliva. Jmenovitě kotlů na kusové dřevo AM Energo a kotlů na dřevní pelety AM Licotherm.
KVINTAS s.r.o.
PR:0
SR:30
Kvintas s.r.o. - Jsme na trhu již od roku 1993, kdy jsme se začali zabývat kovovýrobou, ale postupem času jsme se začali zabývat zejména na příruby různého provedení.
Dřevěné konstrukce s.r.o. – dřevěné střešní konstrukce
PR:0
SR:0
Pro potřeby stavitelských firem vyrábíme a dodáváme dřevěné střešní konstrukce s příhradovými vazníky. Soukromým zájemcům pak nabízíme realizaci nejrůznějších dřevostaveb.
Bonaspol s.r.o.
PR:0
SR:0
Nabízíme kvalitní služby ve stavebnictví a seriózní přístup.
METANOVA CZ – prodej olejů a maziv METANOVA
PR:0
SR:0
Základem činnosti naší firmy METANOVA CZ je prodej olejů a jiných maziv. Specializujeme se především na produkty METANOVA. Nabízíme maziva pro dopravu a průmyslovou výrobu.
Čalounictví Niké
PR:0
SR:0
Provádíme veškeré čalounicke práce a renovace nábytku dále čalounění veřejných i soukromých prostor a veřejných dopravních prostředku a auto-moto čalounění a si opon apod. dále čalounění letadel a lodi
Jarolím Meloš - MOV s.r.o.
PR:0
SR:0
Firma byla založena v roce 1992, máme proto dlouholeté zkušenosti mimojiné s opravami strojních celků a zařízení, výrobou a montážemi ocelových konstrukcí a prováděním oprav a údržby technologických zařízení v průmyslových provozech. Naším cílem je poskytování komplexních služeb v oblasti oprav, rekonstrukcí a montáží energetických zařízení v teplárnách a elektrárnách a strojírenském a hutnickém průmyslu. Mezi spokojené klienty, se kerými spolupracujeme, patří společnosti jako Dalkia Česká republika, a.s., Advanced World Transport a.s., AcelorMittal Ostrava a.s. nebo ŽDB Group a.s.
asma GmbH – výroba PUR povlaků válců
PR:0
SR:0
Jsme specialisté na výrobky z polyuretanu – svým zákazníků nabízíme řadu souvisejících služeb. Vyrábíme polyuretanové dílce. Zhotovujeme PUR povlaků válců a kladek.
LABOX spol. s r.o.
PR:0
SR:0
Naše společnost patří mezi hlavní projektanty, výrobce a dodavatele technologických celků čistých prostor, laboratoří a laminárních boxů. Unikátnost je podpořena i akreditací zkušební laboratoře zajišťující měření čistých prostor.

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 23 >>


Právě prohlížíte rubriku MsBox.cz - katalog firem, obchodní rejstřík firem, adresář firem. Pokud jste nenašli co jste potřebovali, zkuste se podívat do nadřazené rubriky.