Obchodní důmInzerce, bazarKatalog firemKatalog obchodůPočasíModelky
Kliknutím zobrazíš přehled všech oddělení obchodního domu   Nepřihlášen: Přihlášení | registrace Napište nám
PŘIHLÁŠENÍ nebo REGISTRACE uživatele do katalogu firem a seznamu katalogů
 
Váš E-mail:Vaše heslo:

JEŠTĚ NEMÁM REGISTRACI - CHCI JI NYNÍ VYTVOŘIT:
nemáte-li ještě u nás registraci zaškrtněte tuto volbu, vyplněte svůj e-mail a zvolte heslo viz. výše (toto budou pak Vaše přihlašovací údaje) a poté klikněte na tlačítko přihlásit/registrovat. Poté budete ihned přihlášeni na Váš vytvořený účet.

     Zapomenuté heslo - zapoměli jste své heslo? Můžete si ho nechat zaslat na Váš e-mail

Info k registraci:
po přihlášení nebo vytvoření účtu budete ihned přihlášení na svůj účet, kde si můžete vkládat a nadále spravovat své weby/odkazy v našem katalogu a současně také seznamu katalogů což činí náš katalog stránek a současně seznam katalogů vyjímečný. Pohodlně si zde můžete značit ve kterých katalozích jste se již registrovali, připadně dělat si poznámky k jednotlivým katalogům nebo značit zda-li jste si Vaši registraci v daném katalogu ověřili. Tím tak máte neustálý přehled kde jste se již pro daný odkaz registrovali. Rovněž se zde vidíte aktuální Pageranky, Sranky vašich stránek. Můžete si jednoduše u každého svého webu např. nastavit, že hledáte partnery pro výměnu odkazů, nebo že nabízíte na svých stránkách placené zpětné odkazy či reklamní plochy. Funkcionality budou postupně přibývat tak jak se shodneme s dalšími případnými administrátory tohoto seznamu katalogů nebo budou navrženy na Webtrhu.

Hledáme:
pro tento seznam katalogů hledám dobrovolné administrátory, kteří by se starali o X svěřených katalogů např: 20-30, u kterých by ověřili všechny nutné věci, které jsou již teď v katalogu evidovány a případně je opravili, občas opravili tyto informace na základě informací od uživatelů tohoto webu. Na oplátku takovýmto administrátorům nabízím mít zde neomezeně svých webů a ty si zde spravovat.