Obchodní důmInzerce, bazarKatalog firemKatalog obchodůPočasíModelky
Kliknutím zobrazíš přehled všech oddělení obchodního domu   Nepřihlášen: Přihlášení | registrace Napište nám
VÝPIS REJSTŘÍKU FIREM
Zobrazuji stránku [2/4] << 1 2 3 >>
LowCost BAR
PR:0
SR:0
Velký výběr drinků a míchaných nápojů za nejlepší ceny v Brně!!!
Magma s.r.o. Obchodní vybavení
PR:0
SR:30
Regály a vybavení obchodů Dodáváme zařízení obchodů za výhodné ceny pro maloobchod i velkoobchod. V nabídce obchodního vybavení najdete regály, chladicí vitríny, pokladní boxy. Doprava, montáž i servis vybavení prodejny je Vám k dispozici po celé ČR.
GPS Gastro Personal Service s.r.o.
PR:0
SR:0
GPS Gastro Personal Service s.r.o. - Váš partner pro gastronomii a hotelnictví Jsme společnost působící v oblasti gastronomie, hotelnictví a poradenství. Aplikujeme nové trendy v gastronomii, soustředíme se na dodržování standardů kvality a odborné znalosti a vedení zaměstnanců, a to nejen hotelů, restaurací ale i dalších gastronomických provozů. Poskytujeme tak odborné poradenství v gastronomii a hotelnictví. V rámci personalistiky pro Vás vybíráme zaměstnance prověřené, schopné a ochotné se po odborné a pracovní stránce přizpůsobit Vaším pracovním podmínkách ve Vašem gastronomickém zařízení, nejen v rámci České republiky, ale také v zahraničí, především v Rakousku a Německu. Vše zajišťujeme v rámci personálního poradenství.
Vinařství Jan Plaček – Vinný sklípek Morava
PR:0
SR:0
Provozujeme vinný sklípek na Moravě. Vyrábíme ekologicky pěstovaná vína.
Restaurace Bresto
PR:0
SR:0
Autentická italská restaurace v Praze. Rybí speciality.
Miloslav Karban – zdravé snídaně a svačiny
PR:0
SR:0
V našem kladenském bistru nabízíme zdravé snídaně z farmářských produktů. Součástí naší nabídky jsou také zákusky, svačiny, chlebíčky nebo pekárenské výrobky. Zajišťujeme rozvoz obědů.
Restaurace Hliněná bašta – Tradiční česká kuchyně
PR:0
SR:0
Provozujeme restauraci v Praze Průhonicích. Nabízíme tradiční českou kuchyni i francouzskou a italskou kuchyni. Připravujeme také tradiční rybí speciality.
GASTROART CZ, spol. s r.o. – Gastro vybavení a technika
PR:0
SR:0
Naše společnost se zabývá poradenstvím a projektovou činností v oblasti gastronomie. Provozujeme rovněž obchod s gastro vybavením a technikou a zároveň provádíme servis těch produktů.
Kavárna Moje dílna – výtvarná dílna a kavárna Zlín
PR:0
SR:0
Provozujeme kavárnu ve Zlíně nazvanou Moje dílna. Posezení u kávy, vína nebo domácího zákusku je u nás možné spojit s tvůrčí rukodělnou činností. Disponujeme plně vybavenou keramickou dílnou.
Restaurace Plzeňská krčma – nabídka jídel a pivních speciálů
PR:0
SR:0
V naší restauraci Plzeňská krčma v centru Vlašimi nabízíme pivní speciály i tradiční plzeňské pivo. Podáváme jídla české kuchyně i americké steaky. V létě máme otevřenu předzahrádku.
Prodejny kvalitních vín v ČR a na Slovensku
PR:0
SR:0
Jsme specialisté na kvalitní moravská vína a tuzemské destiláty za rozumnou cenu. Sháníte kvalitní víno nebo destilát? Podívejte se, kterou naši prodejnu vína a destilátů máte nejblíže a navštivte nás!

<< 1 2 3 >>


Právě prohlížíte rubriku MsBox.cz - katalog firem, obchodní rejstřík firem, adresář firem. Pokud jste nenašli co jste potřebovali, zkuste se podívat do nadřazené rubriky.