Obchodní důmInzerce, bazarKatalog firemKatalog obchodůPočasíModelky
Kliknutím zobrazíš přehled všech oddělení obchodního domu   Nepřihlášen: Přihlášení | registrace Napište nám
VÝPIS REJSTŘÍKU FIREM
Zobrazuji stránku [2/7] << 1 2 3 4 5 6 >>
DC Strom života
PR:0
SR:30
Soukromé dětské centrum
Jazyková škola Channel Crossings
PR:0
SR:40
Jazyková agentura Channel Crossings - specialista na firemní výuku, kurzy pro veřejnost, studium v zahraničí a překlady a tlumočení.

PR:0
SR:0
Chceme měnit životy našim studentům tím, že je naučíme KOMUNIKOVAT anglicky. Otevíráme jim tak bránu do celého světa, například za vysněnou prací, k cestování, k novým kamarádům a nebo k filmům a písničkám, kterým dlouho chtěli porozumět. Po návštěvě LITE je život prostě lepší a úspěšnější.
VOŠ a Střední zemědělská škola Benešov
PR:0
SR:0
Naše Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov, Mendelova 131 nabízí zemědělské učební obory. Zvolit můžete obor Jezdec a chovatel koní, Zemědělec-farmář či Zahradník.
Readytoread.cz – Korektury textu na počkání
PR:0
SR:0
Korektury textu zpracováváme na počkání, v noci nebo do 24 hodin. Provádíme jazykovou a stylistickou korekturu za jednu cenu. Vytvoříme Vám texty pro lepší business jako jsou originální texty neboli copywriting, podnikové směrnice či firemní prezentace. Dobře zpracovaný dokument je zárukou úspěchu.
STELMA spol. s r.o. – vzdělávání dospělých
PR:0
SR:0
Specializujeme se na vzdělávání dospělých. Pořádáme rekvalifikační kurzy v oblasti cestovního ruchu či personalistiky. Ve veřejných kurzech vás naučíme angličtinu nebo základy první pomoci pro rodiče.
Školka Pelíšek – soukromá školka s celoročním provozem
PR:0
SR:0
Zajišťujeme celodenní vzdělávací program pro předškolní děti. Naše soukromá školka disponuje empatickými pedagogy a dbá na bezpečné a hygienické prostředí. O prázdninách provozujeme Letní školku.
Centrum evropského projektování – veřejné zakázky a dotace
PR:0
SR:0
Nabízíme konzultační a vzdělávací služby v oblasti projektového řízení a veřejných zakázek. Poskytujeme certifikované dotační poradenství. Organizujeme firemní a vzdělávací akce nebo konference.
Jazykové kurzy Sovička – odborná výuka jazyků Kolín
PR:0
SR:0
Nabízíme skupinovou, individuální nebo firemní výuku jazyků v naší škole s názvem Jazykové kurzy Sovička. V centru Kolína vyučujeme angličtinu, němčinu, francouzštinu a další světové jazyky.
Školička Flupík – soukromé jesle a školka Rudná u Prahy
PR:0
SR:0
Provozujeme soukromé jesle a školku Flupík v Rudné u Prahy. Kromě tradičních her, výchovy a výuky poskytujeme dětem také základy angličtiny. Součástí personálu je rodilý mluvčí.
Škola Populo
PR:0
SR:0
Doučujeme žáky základních a středních škol dle jejich individuálních potřeb. V našem týmu jsou studenti a absolventi vysokých škol i zkušení kantoři s praxí. Výuka probíhá v příjemném prostředí v centru města. Nabízíme výuku češtiny, matematiky, angličtiny, fyziky, chemie a dalších předmětů. Dále nabízíme přípravu na reparáty a přijímací zkoušky. Vaše dítě se bude scházet jednou až dvakrát týdně v naší učebně s prověřeným lektorem. Čas výuky je možné domluvit individuálně podle rozvrhu Vašeho školáka. Při výuce propojujeme pedagogické zásady s přátelským přístupem. Naším cílem je vzbudit v žákovi zájem o doučovaný předmět a pochopit jeho problematiku. - Výuka může začít do 24 hodin. - Klidné prostředí k výuce, odpočinková zóna a občerstvení zpříjemňují atmosféru a zlepšují výsledky. - Rodiče dětí docházejících na výuku mají stálý přehled o tématech a pokroku výuky. - Studenti jsou na lekci upozorněni SMS zprávou. - V případě potřeby je možno výuku přesunout na jiný termín.

<< 1 2 3 4 5 6 >>


Právě prohlížíte rubriku MsBox.cz - katalog firem, obchodní rejstřík firem, adresář firem. Pokud jste nenašli co jste potřebovali, zkuste se podívat do nadřazené rubriky.