Obchodní důmInzerce, bazarKatalog firemKatalog obchodůPočasíModelky
Kliknutím zobrazíš přehled všech oddělení obchodního domu   Nepřihlášen: Přihlášení | registrace Napište nám
VÝPIS REJSTŘÍKU FIREM
Zobrazuji stránku [2/6] << 1 2 3 4 5 >>
Zahradnické služby Filip Veleba – zahrada a zahradní jezírka
PR:0
SR:0
Nabízíme zahradnické služby, celoroční údržbu zahrady a zahradní jezírka.
Arborea Rakovník – návrhy a zakládání zahrad
PR:0
SR:0
Ve společnosti ARBOREA RAKOVNÍK s.r.o. se specializujeme na rekonstrukce a zakládání zahrad. Vytváříme projektové návrhy a zajišťujeme jejich kompletní realizaci. Naším oborem je také údržba zeleně.
HYDROVARIANT spol. s r.o. – stavba bazénu s doplňky
PR:0
SR:0
Zajišťujeme výrobu a ukládání bazénů, vířivek a domácích wellness center. Naší doménou je stavba bazénu, montáž technologií a jejich servis. Instalujeme zastřešení bazénu podle přání zákazníka.
Bazény a dlažba DL – stavba bazénů a jezírek
PR:0
SR:0
Těžištěm naší činnosti je stavba bazénů a okrasných jezírek, jejich rekonstrukce a údržba. Dodáváme bazénovou dlažbu z komponent vlastní výroby. Zajistíme bazénovou chemii a veškeré technologie.
SEMPRA TURNOV s.r.o. – prodej ovocných stromků a jahod
PR:0
SR:0
Prodáváme ovocné stromky - rybíz, maliny a ostružiny. Dále prodáváme jahody, sazenice jahod a pomůcky pro pěstitele. Jahody můžete zakoupit trhané nebo využít samosběru a jahody si natrhat.
Bazénplast Bělá – prodej a montáž plastových bazénů
PR:0
SR:0
Zabýváme se prodejem a výstavbou plastových bazénů. Postavíme obdélníkové, oválné či ledvinové bazény. Dodáme veškeré příslušenství. Dále vyrábíme čistírny odpadních vod.
ALUPOL s.r.o. – kryté bazény a vířivky
PR:0
SR:0
Věnujeme se výstavbě krytých bazénů či vířivek. Navrhneme atypickou konstrukci zastřešení bazénu v jedinečném designu. Provedeme zastřešení terasy nebo pergoly. Zajišťujeme stavbu bazénu na klíč.
Duhová zahrada s.r.o. – záhonové obrubníky a péče o zeleň
PR:0
SR:0
V naší společnost se specializujeme na realizace a rekonstrukce zahrad. Zabezpečujeme péči o veřejnou zeleň. Rovněž vyrábíme a dodáváme plastové záhonové obrubníky podle vlastního patentu.
ArboGard – návrhy zahrad a péče o zeleň
PR:0
SR:0
Jsme specialisté na profesionální rekonstrukce zahrad a péči o zeleň. Na základě konzultací se zákazníky vytváříme návrhy zahrad a zajišťujeme jejich výslednou realizaci.
Wondeco – originální venkovní osvětlení
PR:0
SR:0
Věnujeme se návrhům, výrobě a montáži atraktivního LED osvětlení do exteriéru. Dodáváme venkovní osvětlení pro firmy i soukromníky. Zajišťujeme instalaci v kombinaci s montáží hliníkového oplocení.

PR:0
SR:0

<< 1 2 3 4 5 >>


Právě prohlížíte rubriku MsBox.cz - katalog firem, obchodní rejstřík firem, adresář firem. Pokud jste nenašli co jste potřebovali, zkuste se podívat do nadřazené rubriky.