Obchodní důmInzerce, bazarKatalog firemKatalog obchodůPočasíModelky
Kliknutím zobrazíš přehled všech oddělení obchodního domu   Nepřihlášen: Přihlášení | registrace Napište nám
VÝPIS REJSTŘÍKU FIREM
Zobrazuji stránku [2/9] << 1 2 3 4 5 6 7 8 >>
nasejimky.cz
PR:0
SR:0
Naše firma se nachází na Vysočině v okrese Třebíč, v obci Okříšky. Specializujeme se na výrobu plastových jímek, septiků, nádrží, vodoměrných šachet, zemních pískových filtrů.
K V A R T O, spol. s r.o.
PR:0
SR:0
Těžištěm naší nabídky jsou zemědělské a stavební stroje. Specializujeme se na prodej traktorů a sklízecích mlátiček New Holland či mulčovacích strojů Kuhn k úpravě krajiny. Dodáváme náhradní díly.
SEW-EURODRIVE – převodové motory a opravy převodovek
PR:0
SR:0
Nabízíme řešení v oblasti pohonné techniky. Opravujeme průmyslové převodovky.
NOVAPAX CZ – leštění, broušení, sváření a lapování kovů
PR:0
SR:0
Naše společnost je specialistou na technické vybavení určené k broušení, leštění, lapování a sváření kovů. Dodáváme navařovací lasery. Nabízíme také brusné kameny a další příslušenství.
HYVA - CS, s.r.o. – kompletní hydraulické systémy na tahače
PR:0
SR:0
Soustřeďujeme se na prodej a komplexní servis hydraulických systémů a komponent pro nakládací a sklápěcí techniku. Zajišťujeme hydrauliku na nosiče kontejnerů a návěsy. Dodáváme hydraulické jeřáby.
BALJER-ZEMBROD, spol. s r.o. – prodej dřevoobráběcích strojů
PR:0
SR:0
Specializujeme se na kompletní program prodeje a servisu dřevoobráběcích strojů s příslušenstvím a náhradními díly. K dispozici máme odkorňovače, kmenové pásové pily nebo reduktory kořenových náběhů.
LRK s.r.o.
PR:0
SR:20
Prodej, montáž a servis tepelných čerpadel a klimatizací Acond, Kolín vč. zajišťování dotací a kontrolou těsnosti chladivových okruhů. Zabýváme se kompletními dodávkami a montáží tepelných čerpadel a klimatizačních systémů, zajišťováním dotací, kontrolou těsnosti chladivových okruhů, záručním i pozáručním servisem, konzultacemi.
Sněžnérolby.cz – prodej a servis rolb Zubří
PR:0
SR:0
Naše společnost se specializuje na prodej sněžných rolb značky PistenBully, určených k úpravám sjezdových lyžařských tratí. Zajišťujeme také odborný servis sněžných rolb.
GREWIS – talířové pružiny a další typy pružin
PR:0
SR:0
Naše společnost vyrábí a dodává pružiny tvářené za tepla. Nabízíme listové, ploché, tvarové, vinuté i talířové pružiny. Součástí našeho výrobního programu jsou také díly pro zemědělskou techniku.
Cone Zlín – univerzální a profesionální rudly
PR:0
SR:0
Specializujeme se na výrobu a prodej manipulační techniky. Dodáváme rudly, zdvižné či plošinové ruční vozíky nebo stavební kolečka. Zajišťujeme náhradní díly, jako jsou pojezdová kola nebo rukojeti.
WELDPOINT – autogenní řezací strojek a plazmová řezačka
PR:0
SR:0
Těžištěm naší činnosti je řezací a svářecí technika včetně příslušenství a servisu. Prodáváme autogenní řezací zdroje nebo plazmová zařízení, jako je plazmová řezačka s funkcí pilotního oblouku.

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 >>


Právě prohlížíte rubriku MsBox.cz - katalog firem, obchodní rejstřík firem, adresář firem. Pokud jste nenašli co jste potřebovali, zkuste se podívat do nadřazené rubriky.