Obchodní důmInzerce, bazarKatalog firemKatalog obchodůPočasíModelky
Kliknutím zobrazíš přehled všech oddělení obchodního domu   Nepřihlášen: Přihlášení | registrace Napište nám
VÝPIS REJSTŘÍKU FIREM
Zobrazuji stránku [2/6] << 1 2 3 4 5 >>
Top Znak – parkovací zábrany, zpomalovací prahy a DIO
PR:0
SR:0
Zabezpečujeme Projekty dopravně inženýrského opatření DIO. Dále také nabízíme prodej a montáž parkovacích zábran, zpomalovacích prahů, plastových obrubníků či dopravních zrcadel.
Vymtrun spol. s r.o.
PR:0
SR:0
AUTOBUSOVÁ DOPRAVA A PŮJČOVNA MINIBUSŮ OLOMOUC: Naše firma působí v oblasti dopravy autobusy a mikrobusy. Zajišťujeme jak přepravu klientů dle potřeb cestovních kanceláří, leteckých společností, církevních spolků, sportovních klubů, škol i soukromých osob tak i půjčování vozidel. Autobusy i mikrobusy jsou ve velmi dobrém stavu, příkladně udržované a čisté. Řídí je zkušení řidiči a servis a pravidelné kontroly jsou prováděny v autorizovaných servisech.
GEBRÜDER WEISS – letecká přeprava a autodoprava
PR:0
SR:0
Zajišťujeme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu i námořní a leteckou přepravu balíků, zboží i dalších předmětů včetně těžkých břemen. Provozujeme sběrnou službu, která snižuje náklady na dopravu.
Prague&You
PR:0
SR:10
Nabízíme přepravní a průvodcovské služby pro turisty, ale i místní klientelu. Zajišťujeme letištní transfery, privátní výlety na míru a okružní jízdy s průvodcem po Praze i celé ČR a střední Evropě. Specializujeme se na přepravu luxusními a plně vybavenými vozy, minibusy a autobusy. Samozřejmostí jsou upravení a anglicky mluvící řidiči. Máme vlastní datábazi průvodců ve většině světových jazycích.
PROTRACO s.r.o. - DOPRAVNÍ INŽENÝRING
PR:0
SR:0
PROJEKTY DOPRAVNĚ INŽENÝRSKÝCH OPATŘENÍ /DIO, DIR/ KOMPLEXNÍ PROJEDNÁNÍ ŽÁDOSTÍ S ORGÁNY STÁTNÍ SPRÁVY /DI-PČR, ŘSD, SÚS, MÚ, KÚ, MINISTERSTVO DOPRAVY/ SILNICE I. - III. tř., MÍSTNÍ KOMUNIKACE, DÁLNICE, RYCHLOSTNÍ KOMUNIKACE ČÁSTEČNÉ UZÁVĚRY, ÚPLNÉ UZÁVĚRY, OBJÍZDNÉ TRASY PŘECHODNÉ DOPRAVNÍ ZNAČENÍ VODOROVNÉ DOPRAVNÍ ZNAČENÍ /BARVA, PLAST, STRUKTURA/ TECHNOLOGIE Peel Jet /EKOLOGICKÉ ODSTRAŇOVÁNÍ VODOROVNÉHO DZ, ZLEPŠENÍ PROTISMYKOVÝCH VLASTNOSTÍ VOZOVKY/ TRVALÉ SVISLÉ DOPRAVNÍ ZNAČENÍ SVODIDLA A ZÁBRADELNÍ SYSTÉMY ODBORNÉ KONZULTACE
Taxi Bohemia
PR:0
SR:20
Nejlevnější Taxi Nový Bor - Přeprava osob, zboží, zásilek a zásilek s urgentním doručením
acchinatogarr
PR:0
SR:0
Buy discount UGG Classic Paisley Boots,UGG Classic Paisley Boots,cheap UGG for
COLLECT Spedition s.r.o. – Kamionová doprava
PR:0
SR:0
Zajišťujeme mezinárodní kamionovou dopravu. Specializujeme se především na přepravu zboží do Velké Británie a Irska, dále provádíme import a export zboží z Belgie, Německa a Slovenska.
PANDA EAST spol. s r.o. – Kamionová přeprava
PR:0
SR:0
Naše společnost se zabývá kamionovou přepravou do Irska a Velké Británie.
RYKO PLUS spol. s r.o. – Pronájem cisteren a vagonů
PR:0
SR:0
Zajišťujeme pronájem cisteren a vagonů. Disponujeme velkým vozovým parkem s odbornou údržbou vozů. Zajišťujeme rovněž opravy vozů a provozujeme poradenství v oblasti přepravy nebezpečných látek.
PSOTA transport – Kamionová doprava a přeprava zásilek
PR:0
SR:0
Naší činností je kamionová přeprava zásilek. Zboží dopravujeme i do zahraničí.

<< 1 2 3 4 5 >>


Právě prohlížíte rubriku MsBox.cz - katalog firem, obchodní rejstřík firem, adresář firem. Pokud jste nenašli co jste potřebovali, zkuste se podívat do nadřazené rubriky.