Obchodní důmInzerce, bazarKatalog firemKatalog obchodůPočasíModelky
Kliknutím zobrazíš přehled všech oddělení obchodního domu   Nepřihlášen: Přihlášení | registrace Napište nám
VÝPIS REJSTŘÍKU FIREM
Zobrazuji stránku [2/24] << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 23 >>
SCASERV a. s.
PR:0
SR:20
Potřebujete fasádní lešení? V uceleném systému produktů firmy SCASERV a. s. nechybí ani fasádní lešení, které je nabízeno formou prodeje nebo pronájmu.
Automatizace
PR:0
SR:0
Cílem automatizace je co nejvíce zpřesnit a zkvalitnit činnost nebo proces. Automatizace snižuje potřebu přítomnosti pracovníka. Máme s automatizací bohaté zkušenosti, vyzkoušejte si nás!
KM Dřevostavby – dřevěné rodinné domy na klíč
PR:0
SR:0
Věnujeme se komplexní realizaci stavby rodinných domů na klíč i se zajištěním optimálního financování. Stavíme spolehlivě, rychle a z ekologických materiálů s dobrými tepelně-izolačními vlastnostmi.
FASS systém s.r.o. – paropropustné zateplení fasád
PR:0
SR:0
Jsme odborníky na vnější paropropustné zateplení fasád veškerých budov. Nabízíme výstavbu rodinných domů, sanaci vlhkem poškozených objektů či rekonstrukcí bytů a domů. Věnujeme se projekční činnosti.
NEXWARM.CZ, s.r.o.
PR:0
SR:10
Naše společnost se zabývá prodejem a montáží elektrických topných folií HEATMAX. Jedná se o komfortní, zdravý a současně velice úsporný způsob vytápění obytných budov i komerčních objektů. Nabízíme také veškerou podporu pro naše prodejce včetně distribuce materiálu a montážních nástrojů.
Dilatační pásy
PR:0
SR:0
Prodáváme dilatační pásy pro široké spektrum použití. Dilatační pás má vynikající tepelně izolační vlastností a je trvale pružný. Potřebujete dilatační pás? Kontaktujte nás!
TEMPERO s.r.o.
PR:0
SR:0
Nové infrapanely. Prodáváme revoluční komplexní vytápění. Výhradní distributor pro ČR infrapanelů First Heating. Infrapanely s nejvyšší povrchovou teplotou a nízkým příkonem. Přinášíme Vám zdravé teplo domova.
ART REAL PARTNER s.r.o.
PR:0
SR:0
Naše realitní kancelář zprostředkuje prodej, pronájem nebo výměnu bytů, domů i komerčních prostor nejenom v Brně, ale i v celém Jihomoravském kraji. Obraťte se na nás, naši kvalifikovaní makléři zajistí veškeré náležitosti týkající se vaší zakázky.
Mirosep
PR:0
SR:40
Firma MIROSEP s.r.o. se zabývá výrobou a montáži plastových a samonosných jímek, nádrži a septiků. Díky použití kvalitních materiálů a zesílení celé konstrukce jsou dodáváné výrobky téměř nezničitelné. Záruka 10 let. Plastové a sklolaminátové jímky a septiky využijete všude tam, kde potřebujete zajistit likvidaci splaškových, odpadních vod (např. z rodinných domů, chat, atd.), technologických odpadních vod (z výroby) nebo zadržet čisté, dešťové vody k dalšímu, alternativnímu využití (zalévání zahrad, mytí aut, splachování toalet, atd.).
DaF - PROJEKT s.r.o. – projekční a inženýrská činnost
PR:0
SR:0
Věnujeme se přípravě a realizaci pozemních staveb. Provádíme projekční činnost a realizaci inženýrských sítí, jako jsou přípojky energií nebo komunikace. Připravujeme 3D modely a vizualizace staveb.
OK-SETO – komínové vložky, kouřovody a doplňky
PR:0
SR:0
Jsme výrobci komínových vložek, kouřovodů i komínových systémů a ohebných hliníkových hadic. Prodáváme také doplňkový sortiment jako oblečení, náčiní či plech vhodný pro izolace.

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 23 >>


Právě prohlížíte rubriku MsBox.cz - katalog firem, obchodní rejstřík firem, adresář firem. Pokud jste nenašli co jste potřebovali, zkuste se podívat do nadřazené rubriky.