Obchodní důmInzerce, bazarKatalog firemKatalog obchodůPočasíModelky
Kliknutím zobrazíš přehled všech oddělení obchodního domu   Nepřihlášen: Přihlášení | registrace Napište nám
VÝPIS REJSTŘÍKU FIREM
Zobrazuji stránku [2/25] << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 24 >>
SCASERV a. s.
PR:0
SR:20
Potřebujete fasádní lešení? V uceleném systému produktů firmy SCASERV a. s. nechybí ani fasádní lešení, které je nabízeno formou prodeje nebo pronájmu.
Automatizace
PR:0
SR:0
Cílem automatizace je co nejvíce zpřesnit a zkvalitnit činnost nebo proces. Automatizace snižuje potřebu přítomnosti pracovníka. Máme s automatizací bohaté zkušenosti, vyzkoušejte si nás!
KM Dřevostavby – dřevěné rodinné domy na klíč
PR:0
SR:0
Věnujeme se komplexní realizaci stavby rodinných domů na klíč i se zajištěním optimálního financování. Stavíme spolehlivě, rychle a z ekologických materiálů s dobrými tepelně-izolačními vlastnostmi.
FASS systém s.r.o. – paropropustné zateplení fasád
PR:0
SR:0
Jsme odborníky na vnější paropropustné zateplení fasád veškerých budov. Nabízíme výstavbu rodinných domů, sanaci vlhkem poškozených objektů či rekonstrukcí bytů a domů. Věnujeme se projekční činnosti.
Avanta Systeme spol. s r.o. – výstavba pasivních domů Brno
PR:0
SR:0
Naše společnost je specialistou na kompozitní montované dřevostavby z Brna. Pro své zákazníky realizujeme rodinné domy i další typy staveb. Využíváme vlastní unikátní konstrukční systém.
Luxent – prodej a pronájem luxusního bydlení
PR:0
SR:0
V naší realitní kanceláři se specializujeme na exkluzivní nemovitosti. Zprostředkováváme prodej a pronájem luxusního bydlení. Nabízíme také nemovitosti určené ke komerčnímu využití.
ATROS sádrokartony s.r.o. – systémy pro suchou výstavbu
PR:0
SR:0
Specializujeme se na velkoobchodní i maloobchodní prodej stavebních materiálů a konstrukčních profilů pro suchou výstavbu s dopravou do 50 km zdarma. Zajišťujeme dodávku tepelné a zvukové izolace.
Dilatační pásy
PR:0
SR:0
Prodáváme dilatační pásy pro široké spektrum použití. Dilatační pás má vynikající tepelně izolační vlastností a je trvale pružný. Potřebujete dilatační pás? Kontaktujte nás!
Mirosep
PR:0
SR:40
Firma MIROSEP s.r.o. se zabývá výrobou a montáži plastových a samonosných jímek, nádrži a septiků. Díky použití kvalitních materiálů a zesílení celé konstrukce jsou dodáváné výrobky téměř nezničitelné. Záruka 10 let. Plastové a sklolaminátové jímky a septiky využijete všude tam, kde potřebujete zajistit likvidaci splaškových, odpadních vod (např. z rodinných domů, chat, atd.), technologických odpadních vod (z výroby) nebo zadržet čisté, dešťové vody k dalšímu, alternativnímu využití (zalévání zahrad, mytí aut, splachování toalet, atd.).
DaF - PROJEKT s.r.o. – projekční a inženýrská činnost
PR:0
SR:0
Věnujeme se přípravě a realizaci pozemních staveb. Provádíme projekční činnost a realizaci inženýrských sítí, jako jsou přípojky energií nebo komunikace. Připravujeme 3D modely a vizualizace staveb.
OK-SETO – komínové vložky, kouřovody a doplňky
PR:0
SR:0
Jsme výrobci komínových vložek, kouřovodů i komínových systémů a ohebných hliníkových hadic. Prodáváme také doplňkový sortiment jako oblečení, náčiní či plech vhodný pro izolace.

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 24 >>


Právě prohlížíte rubriku MsBox.cz - katalog firem, obchodní rejstřík firem, adresář firem. Pokud jste nenašli co jste potřebovali, zkuste se podívat do nadřazené rubriky.