Obchodní důmInzerce, bazarKatalog firemKatalog obchodůPočasíModelky
Kliknutím zobrazíš přehled všech oddělení obchodního domu   Nepřihlášen: Přihlášení | registrace Napište nám
VÝPIS REJSTŘÍKU FIREM
Zobrazuji stránku [2/17] << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 16 >>
DDC CZECH – DNA test otcovství
PR:0
SR:0
Provozujeme laboratoř specializovanou na odborné provádění DNA testů. Nabízíme testy otcovství, mateřství a jiných typů biologické příbuznosti. Součástí naší nabídky jsou testy DNA zaměřené na zdraví.
Mitolife s.r.o.
PR:0
SR:0
Pokud vás trápí únava, chronické onemocnění, stres, deprese, zavítejte do našeho nutričního centra MitoLife nebo do našeho internetového obchodu, „přírodní lékárny“ zdraví. Najdete tam užitečné informace o přírodních doplňcích s možností jejich nákupu, které pomáhají v boji s různými nemocemi.
Lékárna.cz – léky a přípravky k péči o tělo
PR:0
SR:0
V rámci naší internetové lékárny s názvem Lékárna.cz nabízíme široký sortiment léků a potravinových doplňků. Součástí naší nabídky jsou také přípravky k péči o tělo, kupříkladu tělová kosmetika.
Logopedie Anděl – léčba poruch řeči
PR:0
SR:0
Provozujeme specializovanou logopedickou ambulanci se zaměřením na poruchy řeči u dětí a dospělých. Nabízíme programy pro léčbu narušené komunikační schopnosti po úrazech a závažných onemocněních.
DENIFE – odstranění mimických a hlubokých vrásek
PR:0
SR:0
Věnujeme se odstraňování vrásek, omlazování, rozjasňování a vyhlazování pleti moderními metodami korektivní dermatologie. Nabízíme výplně tzv. kruhů pod očima, rukou nebo 3D lifting mezonitěmi.
Salius Medical Group
PR:0
SR:20
Chcete kvalitní zdravotní péči a lidský přístup? Obraťte se na Salius Medical Group. Dokážeme péči o vaše zdraví proměnit v mnohem příjemnější a profesionální zážitek. Těšíme se na vás v našich ordinacích Stomatologie a Dermatologie
MCDental
PR:0
SR:10
MCDental. Zubní ordinace Praha. Příjemný přístup, kvalitní, profesionální a bezbolestná zubní péče.
FAGRON – léčivé přípravky a farmaceutické suroviny
PR:0
SR:0
Naše společnost FAGRON a.s. se zabývá výrobou a distribucí léčivých přípravků, farmaceutických surovin a zdravotnického materiálu. Našimi zákazníky jsou nejčastěji lékárny a medicínská zařízení.
ARTHROCENTRUM – cvičební a rehabilitační pomůcky
PR:0
SR:0
Nabízíme služby e-shopu a kamenné prodejny s nabídkou zdravotnických potřeb. Náš sortiment zahrnuje ortopedické, kompenzační, cvičební či rehabilitační pomůcky.
Zubař Ostrava
PR:0
SR:20
Jsme specialisté na zubní implantáty (zubní náhrady) s ordinací v Ostravě. Sháníte zubaře v Ostravě? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme k oslnivému úsměvu.
Klinika Cellthera – aplikace kmenových buněk
PR:0
SR:0
Věnujeme se regenerativní medicíně a terapii pomocí kmenových buněk. Nabízíme poradenství v oblasti onemocnění pojivové tkáně, jako jsou artróza, záněty šlach a vazů nebo revmatoidní artritida.

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 16 >>


Právě prohlížíte rubriku MsBox.cz - katalog firem, obchodní rejstřík firem, adresář firem. Pokud jste nenašli co jste potřebovali, zkuste se podívat do nadřazené rubriky.